HelpMetin - Un forum ce contine tot ce este legat de metin
Bun venit pe HelpMetin2
HelpMetin - Un forum ce contine tot ce este legat de metin
Bun venit pe HelpMetin2
HelpMetin - Un forum ce contine tot ce este legat de metin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi Respectat/a
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Metin2 GooD vs BaD

In jos 
AutorMesaj
DjMix
Administrator
Administrator
DjMix


Mesaje : 47
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/04/2011
Localizare : Dragasani
Puncte : 138
Varsta : 28

Metin2 GooD vs BaD Empty
MesajSubiect: Metin2 GooD vs BaD   Metin2 GooD vs BaD EmptyVin Apr 08, 2011 5:36 am

Nume Server: MEtin2 GooD Vs BaD

Server Status: Online party time
MC / IP: Luati Client pentru a vedea noile item multe is numa pe sv acesta dupa cum veti vedea in poze mai jos si merg pana la +29 unele sau daca vreti sal incercati bagati mc: goodvsbad.malware-site.www

Rate
Experienta: 300%
Yang: 300%
Obiecte: 300%
Fierar: 300%

Timp Online: 08:00-00:00
Buguri Rezolvate: toate cred
Regat recomandat: Toate

Forum: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ( in constructie)
Site (inregistrare): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Descarcare Client & Luncher: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si de pe site ( trebuie sa modificati mc sa puneti: goodvsbad.malware-site.www deoare ce este de la fostul GooD Vs BaD)

Video: inca nu
Poze:
NEW MAP (am bagat sefi: Dragon de foc, Regele focului, Comandant din v4, Dragon din V4, Ingerul cu cuasa):
#########
#######
#####
####
##


Descriere: Un server super pentru iubitori de metin2 care vor ceva nou. Armele ies din alea de 65 scuturile din scuturi de 61 coifurile din alea de 41 (n-am pus poza) bratara,colier,pauci la fel armurile de 85 ies din otel, itemele noi pt upgrade cad in harta noua, daca vrei Skill G1 va trebui sa faceti quest sa omorati 50 luptatori de foc, pt leu 200 de arcasi, bonusurile sunt destul de tari : status: 15, semi-om 15, critical 15, etc. In harta noua Sunt implementati booss : dragon, ingerul, etc.
P.S. Nu vreau off-topic mai bine nu mai postati si uitativa la orar inainte sa spuneti cai off sv.
Sus In jos
https://help-metin.forum.st
 
Metin2 GooD vs BaD
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Metin2 X BEST SV
» Metin2 dmg
» Metin2 XZ
» metin2 steel
» Power Metin2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HelpMetin - Un forum ce contine tot ce este legat de metin :: Servere :: Servere Hostate/IP-
Mergi direct la: